Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Mikluszowice – oferty mieszkań w Małopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Mikluszowice

Mikluszowice,małopolskie

583 000 zł60 m² 9 716,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania i są miejsca, w których chce się mieszkać, chce się być. To ogłoszenie jest właśnie o takim miejscu. W miejscowości Mikluszowice czeka wyjątkowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Podłęże

Podłęże(Mikluszowice + 23 km)

715 000 zł63,13 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 20 minut od centrum Krakowa! Na sprzedaż: mieszkania z ogródkiem 4 pokojowe w Podłężu blisko Krakowa Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Proszowice(Mikluszowice + 19 km)

350 000 zł32,14 m² 10 889,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M1 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 32,14 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania na wynajem - Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego | Galeria Skarpa Oferujemy 3 nowe mieszkania na wynajem położone w centrum Bochni, przy ul. Kazimierza Wielkiego, w Galerii Skarpa,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

2,Kazimierza Wielka(Mikluszowice + 23 km)

430 000 zł57,60 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Grupa Fortis Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Partyzantów 34. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,80 m² 13 667,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie klasy premium z prywatnym miejscem postojowym | Bochnia, ul. 20 Stycznia Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Rubinowa

Słotwina,Brzesko(Mikluszowice + 15 km)

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rubinowej w Brzesku usytuowane na dwóch poziomach. Jeśli szukasz mieszkania wykończonego z dbałością o każdy detal, z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Niepołomice(Mikluszowice + 18 km)

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w samym centrum Niepołomice. Funkcjonalny układ dwóch niezależnych stref sprawia, że oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Łomna

Łomna(Mikluszowice + 18 km)

1 850 zł89 m² 20,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m . Opis mieszkania: - 3 pokoje, - aneks kuchenny, - łazienka z wanną. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Niepołomice(Mikluszowice + 18 km)

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach ( Przyjazna Park ). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Łomna

Łomna(Mikluszowice + 18 km)

1 950 zł60 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m . Opis mieszkania: - 2 pokoje, - aneks kuchenny, - łazienka z wanną, - garderoba, - do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mikluszowice,małopolskie

535 000 zł65 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie 65 m z ogrodem, altaną i garażem | przy Puszczy Niepołomickiej Na sprzedaż przestronny i klimatyczny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mikluszowice

Mikluszowice,małopolskie

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ma 65m2, dwa pokoje plus przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka i korytarz. Na zewnątrz jest balkon, altana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij