Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Mikluszowice – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

799 000 zł1 800 m² 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, malowniczo położoną w miejscowości Mikluszowice gmina Drwinia, powiat bocheński. Jest to dom w stanie niemalże deweloperskim (brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Bochnia ul. Dębcza 82 to adres idealny do mieszkania. Przyjdź i zobacz jak jest tu cicho i spokojnie a jednocześnie jak blisko do centrum, dworca pkp. Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Słotwina,Brzesko(Mikluszowice + 15 km)

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Diamentowa

Pomianowski Stok,Brzesko(Mikluszowice + 15 km)

840 000 zł114 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie segmentowej zlokalizowany przy ul. Diamentowej w Brzesku. Dom o powierzchni całkowitej 142 m2 (114 Użytkowej) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nieszkowice Małe(Mikluszowice + 18 km)

855 000 zł138,64 m² 6 167,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 101,51 mkw. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 12 ar - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Borzęcin

Borzęcin(Mikluszowice + 18 km)

549 000 zł145 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym! Na sprzedaż solidny dom w stanie surowym zamkniętym, wykonany według indywidualnego projektu, zlokalizowany w spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gosprzydowa

Gosprzydowa(Mikluszowice + 23 km)

849 000 zł330 m² 2 572,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

- miejscowość: gosprzydowa (gnojnik) - Powierzchnia domu: 330 mkw - Powierzchnia działki: 25,6 ar - Rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie pod rekuperację, klimatyzację i płaszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Targowisko

Targowisko(Mikluszowice + 15 km)

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak w Targowisku, niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Bardzo dobre połączenie z Krakowem (autostrada, kolejka aglomeracyjna).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipnica Dolna

Lipnica Dolna(Mikluszowice + 24 km)

1 470 000 zł209,07 m² 7 031,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom klasy premium | 209 m2 | 21 ar | W pełni umeblowany | lipnica dolna Jeśli szukasz domu, do którego wprowadzisz się z walizką - bez remontów i dodatkowych nakładów - właśnie go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Kłaj

Kłaj(Mikluszowice + 15 km)

850 000 zł124 m² 6 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj(Mikluszowice + 15 km)

770 000 zł94 m² 8 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom w Kłaju (obok Niepołomic), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej (600m)! Dom w trakcie budowy. Odbiór początek 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Mikluszowice

Mikluszowice,małopolskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Drewniany Dom z Lat 30. w Mikluszowicach -atrakcyjna Oferta Na sprzedaż dom drewniany z lat trzydziestych o powierzchni około 50 m, usytuowany na solidnych fundamentach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikluszowice

Mikluszowice,małopolskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny murowany w miejscowości Mikluszowice gmina Drwinia. Wybudowany w roku 1997 na płaskiej działce o powierzchni 2521m2. Ogród zadbany.